Servus
Nagu iga ilus asi siin ilmas, saab ka – võimalik, et ainult mõneks ajaks – otsa
minu peatoimetatud Reaktorite tuumakütusest tilkuv jada.
Seadsin endale alustades eesmärgid, et rohkem kaasaegset Eesti ulme kajastust,
intervjuusid ja mänguarvustusi. Viimasega põrusin korralikult, kuna olen
viimased kolm aastat hardunult tiir tiiru järel „Wartalesi“ mänginud ja täiesti
suutmatu sellest kirjutama, ning hasartseid ja igakuiseid mänguarvustajaid
paraku ei tekkinud.
Muus osas aga sain enda hinnangul enam-vähem hakkama. Eesti ulmest kirjutati,
intekad ja suured intekad ilmusid, aga … lõpptulemusena tundsin viimased paar
numbrit, et lohisen pigem kaasa, kui vean midagi edasi. Ja see ei peaks üldse
nii olema.
Igal juhul, loodan, et lugejaskond jäi mu eestvedamisel koostatud Reaktoritega
rahule ning plaanin come-back’i millalgi tulevikus. Seniks aga tänan
veel kaastöötajaid ja neid, kes kaasa lõid. Viimaste seast eriti suured
tänusõnad Maarja Kruusmetsale, Elar Haljasele. Raul Sulbile, Taivo Ristile,
Tõnis Hallastele ja Jüri Kallasele, kes oma artiklitega pea igakuiselt nööri mu
kaela ümber lõdvendasid. Aitähh!
Praegu aga, lugege Reaktorit ja kohtumiseni. Eesti ulme elab!
Esikaanel olev pilt pärineb Meelis Krošetskini sulest. Suured tänud talle!
- Kalmsten, side lõpp
