Ajakirjast

Reaktor on tasuta võrguajakiri, mis loodud fännide poolt fännidele, et tutvustada kodumaist ulmekirjandust, avardada lugejate silmaringi ja anda noortele autoritele võimalus avaldada oma loomingut. Ühtlasi erineb Reaktor teistest eestimaistest võrguajakirjadest visuaalse lopsakuse poolest, kuna kaasame ajakirja tegemisse võimalikult palju nii noori kui ka kogenud kunstnikke, kes saavad avaldada oma tõid juttude illustratsioonide, koomiksite või lausa ajakirja kaanepildi näol. Loodame, et meie ajakiri toob meie põhjamaisesse hämarusse kirkaid ideid.

Toimetus

Toimetaja: Ove Hillep
Toimetaja: Joel Jans
Toimetaja: Jüri Kallas
Toimetaja: Triin Loide
Toimetaja: Laura Loolaid
Toimetaja: Artur Räpp
Toimetaja: Agur Tänav
Toimetaja: Riho Välk
Keeletoimetaja: Ene Koppelmann
Keeletoimetaja: Tarmo Raudsep
Keeletoimetaja: Kristjan-Jaak Rätsep

Kaastööd

Kui oled huvitatud Reaktorile kaastööd tegema, saada oma Reaktori temaatikaga kokkusobiv artikkel või jutt toimetuse aadressil toimetus@ulmeajakiri.ee. Autor vastutab, et saadetav kirjatöö on tema kirjutatud ja see ei riiva kellegi teise õiguseid. Saadetav kirjatöö peab olema e-kirja manuses. Sobivad enamik dokumendivormingud, millest on kerge tekst (veebi jaoks) kätte saada. PDF ei sobi. Kirjatöö soovitatav maksimaalne pikkus on 10 tuhat sõna. Reaktoris on avaldatud ka pikemaid jutte ja artikleid, kuid kuna paljudele ei meeldi ekraanilt pikki tekste lugeda, ei ole need lugejate hulgas nii populaarsed (seepärast ilmub Reaktor ka ePub ja Mobi vormingus).

Reaktor on ajakiri, mille ainsaks kuluartikliks on tasu domeeni ja serveri eest. Nii ei saa tasu ei toimetuse liikmed, tõlkijad, illustraatorid ega ka juttude ja artiklite kirjutajad. Sellegipoolest on meile oma lugusid andnud Norman Spinrad, Charles Stross ja Bruce Sterling .
Reaktori tööle saab kaasa aidata igaüks! Saada oma jutt, artikkel, arvustus, uudisvihje, arvamus või muu kaastöö toimetuse aadressile toimetus@ulmeajakiri.ee.
© Kõik jutud on autorikaitse objekt, mille kopeerimine ja levitamine on autori nõusolekuta keelatud! (3.6965)