Novembrinumbris kuulutas Reaktori toimetus välja konkursi, et saada endale uus logo. Saime esimese kuuga küll mõningad logod, kuid leidsime siiski sobiva olevat anda loome-inimestele natuke rohkem aega. Nüüd, mil võistluse tähtaeg on möödunud, on aeg võtta kokku tulemused ning premeerida kõige tublimaid.

Kokku laekus konkursile 9 erinevat tööd, mis oli väga meeldiv tulemus ning väga keeruline oli nende seast kolme parimat leida. Kohati muutis meid murelikuks asjaolu, et paljud tööd ei vastanud võistluse tingimustele – nimelt otsisime me logo, mitte võimalust erinevates variatsioonides kirjutada sõna „Reaktor“. Ilmselt ei sõnastanud me võistluse reeglites seda piisavalt täpselt - raputame omale tuhka pähe ja võtame õppust.

Seega, lähtudes esmalt logo-olemise kriteeriumist, on mul hea meel esitleda teile logokonkursi võidutööd, mille autoriks on Ene Koppelmann.
Teise koha otsustasid Reaktori peatoimetajad anda Kaido Kase tööle.


Kolmanda auhinnalise koha sai oma tööga Siim Pihlak.


Kokkuvõttes tuli meile hea hulk logosid. Toon mõned huvitavamad ka välja.


Suured tänud kõigile, kes vaevusid meie pärast oma pliiatseid või arvutihiirt kulutama. Hindame teie panust väga.

Võitjatega võtame peatselt ühendust.
Kes soovivad "Reaktori" tööshoidmisele kaasa aidata, siis ootame kõigilt huvilistelt kaastöid juttude, artiklite, uudisvihjete jmt. näol meie toimetusse.
© Kõik jutud on autorikaitse objekt, mille kopeerimine ja levitamine on autori nõusolekuta keelatud! (0.9943)