OveJõulumöll on möödas ning Reaktor pakub enne aastavahetust veel võimalust rahulikult maha istuda ja lugeda mõnusat Eesti ulmet. Sel kuul täienesid ka Eesti kirjanike read Krafinna ning Maniakkide tänava näol, kes astusid lõpuks Eesti Kirjanike Liitu. Tundub, et oli igati soodne kuu.

Detsembrikuisest Reaktori numbrist leiate Aameerika kirjaniku Jack McDevitt-i loomingut tutvustava artikli ning intervjuu kirjaniku endaga. Reaktorile on antud õigused ka ühe tema loo avaldamiseks, mis peaks idee järgi ilmuma jaanuarikuises numbris. Avaldame ka põhjaliku analüüsi sellest, kuidas kosmoselahingud tegelikult käima peaksid, Krafinna jutustab kuu algul peetud Reaktori sünnipäevapeost Tartu Kirjanike majas ning Priit tutvustab lugejatele uut versiooni arvutimängust World of Warcraft. Loomulikult on ka häid lugusid ning muid asjalikke artikleid.

Kiiritavat lugemisrõõmu!

Kaanepildti autor Kuldar Leement
Reaktori tööle saab kaasa aidata igaüks! Saada oma jutt, artikkel, arvustus, uudisvihje, arvamus või muu kaastöö toimetuse aadressile toimetus@ulmeajakiri.ee.
© Kõik jutud on autorikaitse objekt, mille kopeerimine ja levitamine on autori nõusolekuta keelatud! (0.0556)