metsavana2November on paistnud silma oma kõikuvate ilmade, kuid samas väga stabiilse pealetuleva ulme poolest. Ehk Reaktor on tugevas vormis ning kaastöid on tulnud ohtralt. Raamatuarvustusi on suisa rekordiliselt palju, Kalver soovib õnne järjekordsele (ulme)filmide staarile ja Sulbi ning Andri arutlevad oma artiklites ulmeajakirjade ja Eesti ulme tõusude ja mõõnade üle. Jürka jätkab pikemalt varjusurmas olnud ulmeajakirjade sarja Poola ajakirjaga "Fantastyka" ja ei puudu ka tõlkelugu, mis seekord on vene fanzine «Attraction» toimetajalt. Originaaljuttude poolel avaldame järgmise lõigu Leila romaanist ning Henri Hundi jutu.

Head lugemist ja ärge unustage ka Fantaasia ning Ulmeühingu korraldatud jutuvõistlust. Ja kui jutuvõistlusel ei vea, on alati võimalus tulla oma jutuga pärast Reaktori juurde. Oleme valmis nõu andma ning toimetama, kui jutus potentsiaali leiame.

Kaanepildi autor Ene Kallas.
Reaktori tööle saab kaasa aidata igaüks! Saada oma jutt, artikkel, arvustus, uudisvihje, arvamus või muu kaastöö toimetuse aadressile toimetus@ulmeajakiri.ee.
© Kõik jutud on autorikaitse objekt, mille kopeerimine ja levitamine on autori nõusolekuta keelatud! (0.0600)