metsavana2Esiteks alustan ühe ulmeühingu uudisega. Ehk ühingu veeb ulme.ee on läbinud täieliku uuendus -noorenduskuuri ja sellekaudu ilmselt tundmatuseni muutunud. Kasutusel on wordpressi mootor ja loobutud on mitmetest lahendustest ja süsteemist (nt foorumist) ja lisandunud on mitmed uued alamjaotused ning ingliskeelne osa (mis veel üsna õhuke, aga töö käib!). Mõned asjad ei pruugi veel töötada nagu vaja, probleemidest ja vigadest võib teada anda joel.jans@eenet.ee. Vana leht on samuti endiselt kättesaadav vana.ulme.ee aadressilt.

Muus osas on meil nagu ikka terve hunnik arvustusi, arvamusi ja muud põnevat. Täpsemalt kaks isutekitajat tulevastest romaanidest ning kaks originaaljuttu. Ürituste muljeid on lausa kolm ehk Juha Jürkase ülevaade Estconist, Ove kirjutatud Ropeconi muljetamine ning Aguri kogemused orkilaagrist. Jürka kirjutab Stalkerist ja ei puudu ka tõlkejutt. Head lugemist!

Kaanepildi autor Ene Kallas.
Reaktori tööle saab kaasa aidata igaüks! Saada oma jutt, artikkel, arvustus, uudisvihje, arvamus või muu kaastöö toimetuse aadressile toimetus@ulmeajakiri.ee.
© Kõik jutud on autorikaitse objekt, mille kopeerimine ja levitamine on autori nõusolekuta keelatud! (0.0578)