Kuna kell ei ole kesköötundi löönud, ei ole ka Reaktor hilinenud, vaid ilmunud täiesti õigel kuupäeval. Nendele, kes juba varahommikust saadik ootavad - ärge muretsege, samasugust tervet põnevusega täidetud päeva saate tõenäoliselt ka juunikuus nautida.

Selle numbri kõige olulisem asi on kahtlemata jutuvõistlus. Ehk avaldame hulga lugusid, mis võistluselt läbi käisid, aga Täheaega ei mahtunud. Seehulgas tuleb avaldamisele ka mitmeid züriiliikmete lemmikuid, mis tõestab taas, et mida eriilmelisema maitsega zürii jutuvõistlust hindab, seda parem see Reaktorile on

Oli vist üldiselt hea ulmekuu - trükist tuli välja ja sai ka uhkelt esitletud eesti esimene õudusfilmidest rääkiv raamat, Prima Vista tõi lavale ulmeautoreid nii esinema kui tulevikunägemusi rääkima, jutuvõistluselt koorus taas uusi ulmeautoreid, Tomberg esitles suurejoonelist ulmemonograafiat, Laurik vedas ulme Haapsalu muinasjutufestivalile. Mis veel sündis ja toimus või mitte, loetagu ise ajakirjast.

343719008 6092598360816035 6175096499637804328 n

Kaanepilt ja kirjad Riho Välk & MJ


Reaktori tööle saab kaasa aidata igaüks! Saada oma jutt, artikkel, arvustus, uudisvihje, arvamus või muu kaastöö toimetuse aadressile toimetus@ulmeajakiri.ee.
© Kõik jutud on autorikaitse objekt, mille kopeerimine ja levitamine on autori nõusolekuta keelatud! (0.0580)